وزیر آموزش و پرورش: تعداد دانش آموزان بازداشتی زیاد نیست/ نمی‌توانم آمار دقیقی از تعدادشان بدهم!

وزیر آموزش و پرورش دولت سیزدهم در خصوص تعداد دانش آموزان بازداشتی در اعتراضات اخیر، تایید کرد که تعداد این دانش آموزان زیاد نیست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک، به نقل از شرق، یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش دولت سیزدهم در پاسخ به این سوال که در اعتراضات اخیر آیا دانش‌آموز بازداشتی نیز داریم، اظهار کرد: دانش آموزی در زندان نداریم.

نوری در پاسخ به اینکه جدای از زندان، آیا دانش آموزی داریم که در بازداشت باشد، گفت: دانش آموزی در زندان نداریم و مواردی هم اگر بازداشت باشند برای بحث اصلاح و تربیت است که در مرکز روان شناسی هستند و دوستان کارشناس، کارشان را انجام می‌دهند تا بعد از اصلاح به محیط مدرسه بازگردند.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که تعداد دانش آموزان بازداشتی چند نفر است، بیان کرد: تعدادشان زیاد نیست و اینقدری نیستند. نمی‌توانم آمار دقیقی از تعدادشان بدهم.

وزیر آموزش و پرورش دولت سیزدهم در پایان و در پاسخ به این جمله که پس در جریان اعتراضات خیابانی دانش آموزان بازداشتی نیز داریم، اعلام کرد: در این شرایط و مرحله ممکن است این دانش آموزان به شخصیت‌های ضداجتماعی تبدیل شوند که می‌خواهیم آن‌ها را اصلاح کنیم.

, , , ,
پس از ۱۰ سال نازایی، مادری در یزد چهار قلو به دنیا آورد
سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک همایش علمی برگزار می کند

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.