رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات:کودکان صفر تا 6 سال، نشاء های گران قیمت یک خزانه هستند

 

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در اولین همایش ملی آسیب شناسی و مداخلات روانشناختی و اجتماعی کرونا ضمن تاکید بر عدالت محور بودن آموزش و پرورش و فراهم آوردن زمینه دسترسی عادلانه برای فرصت های تربیتی تمام کودکان به خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری آزنیک گفت: بنا برقوانین جدید، تمامی موضوعات تربیتی وآموزشی کودکان صفر تا 6 سال کشور به سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک واگذار شده و به موجب این قانون تمامی مهد کودک های کشوربه دامن آموزش و پرورش باز گشته اند.

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرد: از این پس قطعا دربودجه هایی که در برنامه ریزی ها آموزشی در نظرمی گیرد، موضوع عدالت آموزشی را نیز پیش بینی خواهد شد.

دکترعلیرضا منادی سفیدان در ادامه  اظهار داشت: در سنین صفر تا 6 سال، 80 درصد شکل گیری های شخصیتی کودک رقم می خورد؛ لذا توجه به این مقطع سنی بسیار مهم و با اهمیت است و نباید ازآن غافل شد. این سنین مانند یک خزانه با ارزش است که نوزادان و کودکان این مقطع سنی نشاء های گران قیمت این خزانه هستند…

در اولین همایش ملی آسیب شناسی و مداخلات روانشناختی و اجتماعی کرونا، دکترعلیرضا منادی سفیدان رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفتگوی تفصیلی ای با خبرنگار فرهنگی – اجتماعی  پایگاه تحلیلی خبری آزنیک داشت.

در ادامه شما را به دیدن این گفتگو دعوت می کنیم.

, , ,
وزیر آموزش و پرورش: آموزش آنلاین بعنوان مکمل در کنار آموزش حضوری باقی خواهد ماند
خدمات روانشناسی یک کالای لوکس نیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.