کرواسی بچه‌های ایران را منتشر کرد

کرواسی بچه‌های ایران را با نوشته و تصاویری از ایوان جُگیچ به‌تازگی منتشر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک، کتاب «بچه های ایران» با نوشته و تصاویری از ایوان جُگیچ به‌تازگی در کرواسی منتشر شده است.

این کتاب را انتشارات شبکه خلاق (Creative network) و از سری کتاب‌های «پنجره ای رو به جهان» منتشر و توزیع و توزیع کرده است. در کتاب «بچه های ایران» نویسنده با شیوه جذابی کشور ایران را از زبان کودکان مناطق مختلف کشورمان به مخاطبان کروات زبان، بویژه کودکان و نوجوانان معرفی کرده است.

مختصری از جغرافیا و طبیعت منحصر به فرد ایران به عنوان کشوری مهم در مسیر جاده ابریشم در این کتاب آورده شده است. همچنین مطالبی در خصوص خانواده و سبک زندگی ایرانی، معرفی اعداد و برخی واژه‌های زبان فارسی در کتاب بچه های ایران وجود دارد.

توصیف شهرهایی مانند اصفهان، کرمان و کردستان، و همچنین معرفی محصولات کشاورزی ایران مثل خرما و انار؛ از جمله بخش‌های این کتاب است. نویسنده تلاش کرده با تلفیق تصاویری از بچه‌های ایران و هنر گرافیک به مخاطبان کروات زبان این موضوعات را منتقل کند.

ایوان جُگیچ نویسنده کتاب و فعال حوزه گردشگری  در کشورمان اقامت دارد. او اخیراً طی برنامه‌های متعددی در شهرهای مختلف کرواسی به معرفی این کتاب پرداخته است.

وی پیش از این نیز کتاب «ایرانِ اکنون» را در معرفی فرهنگ و تمدن ایران و به خصوص جاذبه‌های توریستی کشورمان منتشر کرده بود. کتاب ایران اکنون به چاپ دوم رسید و جایزه موسوم به «دیانا کلاریچ» در فستیوال کتاب سال گردشگری «شیبنیک» را نیز به خود اختصاص داد.

, , , ,
رشد قابل توجه تولید کتاب کودک
فراخوان کمیته بررسی و انتخاب کتاب و جایزه‌ مرغک تابستان ۱۴۰۱ منتشر شد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.