کانون،کتاب شعر«نام این پرنده چیست؟»را منتشر کرد

سروده‌های اکرم‌السادات هاشمی‌پور با عنوان «نام این پرنده چیست؟» از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک، این کتاب ۲۸ صفحه‌ای مناسب گروه سنی نوجوانان بالای ۱۵ سال است و به برداشت از طبیعت و موضوع‌های مرتبط با آن می‌پردازد. همچنین تعدادی از شعرها مضمونی عاشقانه دارد.

کانون،کتاب شعر «نام این پرنده چیست؟» را منتشر کرددر این کتاب هدف از پرداختن به طبیعت، توجه بیشتر نوجوانان به محیط اطراف و پیرامون‌شان است.

این کتاب شامل ۱۸ قطعه شعر شامل «جاده»، «زنگ‌ها»، «عبور»، «لحظه‌ها»، «نام این پرنده چیست؟»، «سیب‌ها»، «ابر بی‌قرار»، «آفتاب صبح زود»، «حرف‌ها»، «چرا»، «شال گردن»، «پرده‌های تیره»، «در سکوت»، «خورشید»، «کسی شبیه من»، «عطر خاک»، «رها» و «پدر» است.

تصویرگری جلد این کتاب را مجید فخارزاده و سمیرا فرجی مدیریت هنری آن را بر عهده داشته‌اند.

در این کتاب می‌خوانیم: «نام این پرنده چیست؟ این پرنده ساز نیست. قمری و عقاب و یاکریم. نه، نه، کلاغ روی قله چنار نیست. این پرنده‌ای که از مداد من/ بدون بال/ می‌پرد به سمت دشت‌های روشن خیال/ شعر نیست!؟»

این کتاب در قطع پالتویی با شمارگان ۲۵۰۰ نسخه و قیمت ۱۲هزار و ۵۰۰ تومان در فروشگاه‌های محصولات فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور و فروشگاه اینترنتی محصولات کانون به نشانی http://digikanoon.ir در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

, ,
حمایت از کودکان و نوجوانان در فضای مجازی با سامانه 456
معرفی یک بازی جذاب/ تا به تا، اولین بازی شبیه ساز اوریگامی در ایران

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.