تست گریم بازیگران نمایش کودکانه به سبک ایتالیایی شروع شد

پیش‌تولید فیلم سینمایی «نمایش کودکانه به سبک ایتالیایی» به تست گریم بازیگران کودک رسید وتست گریم بازیگران نمایش کودکانه به سبک ایتالیایی شروع شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک، فیلم سینمایی نمایش کودکانه به سبک ایتالیایی به نویسندگی و کارگردانی صالح دلدم خردادماه امسال پروانه ساخت از سازمان سینمایی گرفته است. این فیلم سینمایی در چند مرحله فراخوان بازیگر داشت که نزدیک به هشت هزار متقاضی کودک در این فراخوان حضور پیدا کردند. تاکنون شیانا شریعتی، محمد میلانی، نیهاد خرد رنجبر، امیرعلی طاهری به عنوان بازیگران کودک به تست گریم رسیده‌اند. انتخاب سایر نقش‌ها نیزادامه دارد. این فیلم بیش از بیست بازیگر کودک دارد. تست گریم این فیلم توسط راحله نعمت‌زاده طراح چهره‌پردازی پروژه انجام می شود.  همچنین عباس ابهری عکاس این پروزه سینمایی است.

صالح دلدام
صالح دلدام

همچنین بازنویسی نهایی فیلمنامه توسط لاله قهرمانی به پایان نزدیک شده است. طراحی بخش‌های انیمیشن فیلم سینمایی نمایش کودکانه به سبک ایتالیایی با نظارت مهدی کارآمد تبریزی شروع شده است.

این فیلم در ژانر فانتزی سینمای کودک و محصول مشترک سینمای ایران و ایتالیا است. پخش اروپای این فیلم‌ را کمپانی فیلمار میلان ایتالیا برعهده دارد.

کمپانی فیلمور میلان باتوجه به توافق‌های انجام شده قرار است هزینه‌های اکران فیلم در سینماها و پلتفرم‌های اروپایی را برعهده بگیرد. همچنین این کمپانی  بخشی از هزینه‌های فنی تولید را برعهده گرفته است.

 

صالح دلدم کارگردان فیلم گفت: انتخاب لوکیشن های این فیلم سینمایی باتوجه به قیمت و نوسانات ارز و دلار در ایران است. تمامی بازیگران این فیلم سینمایی ایرانی هستند و قصد داریم یک دیپلماسی فرهنگی در دل داستان ایجاد کنیم. هدف پیوند فرهنگی بین کودکان و نوجوانان ایران و ایتالیا در شرایط کرونا است. از سینمای کلاسیک کودک و نوجوان جهانی هم در متن نمایش کودکانه به سبک ایتالیایی بهره برده‌ایم.

تولید این اثر با سرمایه بخش خصوصی و تهیه‌کنندگی محسن محسنی‌نسب در حال انجام است.

, ,
مسلح کردن معلمان مدارس و مهدکودک‌ها در آمریکا
واکسن‌ها بر کودکانی که شیر مادر می‌خورند اثرگذارتر است

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.