جلد سیزدهم قصه‌های من و بچه‌هام  منتشر شد

جلد سیزدهم از مجموعه کتاب کمیک استریپ «قصه‌های من و بچه‌هام» با عنوان «فروختن» نوشته شهرام شفیعی و تصویرگری سام سلماسی توسط کتاب‌های زرافه (دپارتمان کودک و نوجوان انتشارات سیمای شرق) منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک به نقل از روابط‌عمومی انتشارات سیمای شرق، سیزدهمین جلد  این مجموعه کتاب منتشر شد. موضوع این کتاب داستان‌های طنزآمیز خانواده‌ای چهارنفره است که پدر خانواده روایتگری قصه‌ها را برعهده دارد.

جلد سیزدهم قصه‌های من و بچه‌هام  با عنوان «فروختن» در۲۴صفحه و قطع خشتی است.

«قصه‌های من و بچه‌هام» در هر جلد دارای ۵ داستان کوتاه است. داستان‌های سیزدهمین جلد این کتاب شامل «بازیگر»، «دکتر»، «مترو»، «عسل» و «فروختن» می‌شود. خواندن ماجراهای این مجموعه می‌تواند برای هر مخاطبی در هر سنی آشنا باشد. شفیعی نویسنده این مجموعه، داستان‌های آن را خاطرات پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های هفتاد سال بعد می‌داند.

به دلیل نوع داستان و همچنین کمیک استریپ بودن این کتاب، امکان تصویرخوانی و بلندخوانی برای کودکان ۳ تا ۷ سال  وجود دارد. همچنین مطالعه و خواندنِ متن توسط کودکان هشت سال به بالا امکان پذیر است. همین نکته باعث می‌شود بچه‌ها همراه با والدین یا مربیان خود از خواندن این کتاب لذت ببرند.

مخاطبان به طور غیرمستقیم راه‌ مواجهه با مسائل گوناگون را بانگاهی طنزآمیز می‌آموزند

در این مجموعه مخاطب با اتفاقات روزمره‌ای مواجه می‌شود که برای اغلب خانواده‌ها رخ می‌دهد. به این ترتیب مخاطبان به طور غیرمستقیم راه‌ مواجهه با مسائل گوناگون را بانگاهی طنزآمیز می‌آموزند.

مواجهه اعضای این خانواده با مشکلات و چالش‌های روزمره باعث می‌شود مخاطب با خواندن، شنیدن و دیدن تصاویر این قصه‌ها، دنیا را از دریچه‌ی دید این خانواده ببیند، با آن‌ها بخندند و مطالبی بیاموزد.

طوطی، شکایت، تونل وحشت، هندوانه، عصرانه،خرمالو، چمدان، مورچه، سه اسب چوبی، تلفن،کارت دعوت، مومیایی و فروختن عناوین جلدهای منتشر شده از این مجموعه کتاب است.

امکان تهیه این‌کتاب و دیگر آثار دپارتمان کودک و نوجوان انتشارات سیمای شرق «کتاب‌های زرافه» به صورت الکترونیکی از پلتفرم‌های کتابخوان و به صورت فیزیکی از طریق دیجی‌کالایا تماس با پخش مدادآبی به شماره ۰۲۱۸۸۳۵۶۴۳۶ وجود دارد.

, ,
فقط هفت سال فرصت برای نجات از سیاهچاله جمعیتی
نگرانی از نبود ایمنی در برخی مدارس استعدادهای درخشان

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.