شکایت کودک ۳ ساله هندی از مادرش!

در چند روز اخیر ویدیویی از کودک ۳ ساله هندی در فضای مجازی منتشر شده که با مراجعه به اداره پلیس هند از مادر خود به دلیل اجازه ندادن خوردن شکلات شکایت می‌کند.

ماجرای یک شکایت کودکانه در هند

 

شکایت کودک

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک؛ هر از گاهی در فضای مجازی اتفاقات طنز وایرال می‌شود و به دلیل وجود این فضای ارتباطی بزرگ ما هم در یک گوشه دیگری از دنیا از آن‌ها مطلع می‌شویم. اخیرا کلیپی از یک کودک ۳ ساله در فضای مجازی منتشر شده است که برای شکایت از مادرش به اداره پلیس هند مراجعه کرده بود که به دلیل اجازه ندادن شکلات به او بوده است.

بر اساس گزارش رسانه‌های هندی، این فیلم نشان می‌دهد که کودک به همراه پدرش در حال شکایت به پلیس است. این شکایت به دلیل اینکه مادر به کودک اجازه نداده شکلات بخورد تنظیم شده است. این کودک به پلیس زن گفت: «مامانم از من شکلات‌ها را می‌دزدد، او را در زندان بگذارید.»

چیزی که در این فیلم شنیده می‌شد این بود که کودک می‌گفت: «وقتی از مادرش قهوه هم خواسته، مادرش او را زده است.»

همان‌طور که در فیلم مشهود است پلیس زن با جدیت به شکایت این مرد جوان گوش می‌دهد و نکات او را با دقت یادداشت می‌کند. پدر نیز به نوبه خود در این رویداد سهیم است و در حال توضیح دادن است که «همسرش داشت روی چشمان پسر پماد می‌زد، اما کودک با اصرار برای خوردن شکلات او را اذیت کرد و مادرش سیلی آرامی به او زد، سپس او شروع به گریه کرد و با پلیس تماس گرفت. او از پدرش خواست که او را به کلانتری ببرد و پدر بلافاصله این کار را کرد.»

معاون بازرس پریانکا نایک به خبرنگار توضیح داد که همه آنها پس از شنیدن شکایت کودک خندیدند و سپس به کودک توضیح داد که مادرش قصد بدی نداشته و او را به سمت خانه هدایت کردند. این ماجرا مربوط به روستای داتلای در منطقه برهانپور در ایالت مادیا پرادش هند است.

چیزی که در این فیلم نشان داده می‌شود این است که کودک در کنار یک افسر پلیس ایستاده است و پس از آن کودک شروع به گزارش‌نویسی کرد تا احساس کند این یک گزارش واقعی است، می‌خندد و درباره نام و نام مادرش می‌پرسد. این کار خشمش را کم می‌کند.

بعد از بررسی‌ها و پرس و جوی بیشتر پدر و مادر پسر فاش کردند که هر زمان که کودکشان عصبانی می‌شود، از او می‌خواهند به پلیس شکایت کند تا اینکه پسر در نهایت بی‌گناهی و معصومیت حرفشان را باور کرده است و تصمیم گرفت به حرف‌های آن‌ها گوش دهد. وقتی مادرش مانع از خوردن چیزی که دوست دارد، از او شکایت کند.

با انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی، پسر کوچک توجه ناروتم میشرا، وزیر کشور ایالت را به خود جلب کرد و او با کودک تماس ویدیویی گرفت. ناروتم میشرا قول داد که به او شکلات بدهد. بعد از چند روز وزارت کشور این ایالت ویدئویی را منتشر کرد که نشان می‌دهد این پسر در حال دوچرخه‌سواری در حضور پلیس و اعضای خانواده‌اش است.

 

انتهای پیام//

وعده استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و امکانات برای رفع مشکلات کانون پرورش فکری
حمله تروریستی به حرم شاه‌چراغ در شیراز/ شهادت یک مادر و کودک در آغوش یکدیگر

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.