درخشش سحرناز خدایاری در مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر مدارس استثنایی کشور

بیست و دومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر مدارس استثنایی کشور در روز22مرداد ماه  با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. سحرناز خدایاری از استان البرز در این مسابقات خوش درخشید و توانست در رشته پرش طول و ماده 40 متر دو و میدانی مدال طلا را کسب کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک؛ ۷۵ تیم ورزشی از ۲۵ استان در سراسر کشور، در بیست و دومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر متوسطه استثنایی (دارای نیاز ویژه) در شیراز شرکت کردند.

این رقابت‌ها در سه رشته دوومیدانی، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی از ۲۰ مرداد ماه آغاز شد. بیست و دومین دوره این مسابقات ورزشی در روز۲۲ مرداد ماه با معرفی نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد.

در این دوره از مسابقات سحر ناز خدایاری از استان البرز در رشته پرش طول مدال خوش رنگ طلا را بدست آورد. در این بخش ساجده امیرزاده و فاطمه الماسی از خراسان رضوی به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

همچنین سحرنازخدایاری ورزشکار سندروم داونی استان البرز توانست مدال طلای ماده 40 متر دو و میدانی را کسب و بر روی سکوی اول این رشته قرار گیرد .

تیم سندروم داون دختران البرز در بیست و دومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر متوسطه استثنایی کشور (دارای نیاز ویژه) بسیارخوب ظاهر شد. این تیم با درخشش سحرناز خدایاری در رتبه دوم مسابقات قرار گرفت. هانیه بیاتی و ملیکا سادات خلدی از دیگر اعضای تیم دو و میدانی استان البرز بودند.

درمسابقات دومیدانی دانش آموزان دخترسندروم دان در بخش تیمی ساجده امیرزاده، ستایش ایمانی نیا و فاطمه الماسی از خراسان رضوی در جایگاه اول قرار گرفتند.

, , ,
مرضیه برومند:در بسیاری از موارد دچار ناهنجاری شده ایم
کشمکش بر سر تقسیم بندی روانشناسی دینی و روانشناسی غیر دینی و غیر مذهبی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.