رویداد تولیدات تیم‌های هنری نوجوان با عنوان «یک صدا ایران» برگزار شد

عصر روز گذشته رویداد ملی تولیدات تیم‌های هنری نوجوان با عنوان «یک صدا ایران» در تالار سوره حوزه هنری انقلاب اسلامی در دو بخش پسران و دختران، به صورت رسمی آغاز شد.

رویداد تولیدات تیم‌های هنری نوجوان با عنوان «یک صدا ایران» برگزار شدبه گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک،در ابتدای این مراسم وحید عظیمی، معاون فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی و دبیر این رویداد اظهار داشت: در جبهه فرهنگی انقلاب تصمیم گرفته شد بستری برای تولید محتوای هنری و رسانه‌ای با توجه به موضوعات روز فراهم شود و نوجوان عزیز با استفاده از این ظرفیت، تولیدات خود را در اختیار عموم مخاطبان قرار دهند.

دبیر رویداد ” یک صدا ایران” گفت: اثرات تولید شده به شدت غنی است و باعث زنده شدن امید در دل‌ها شده است. چنین رویدادی را برگزار کردیم تا بتوانیم دور هم جمع شویم و تیم‌های خوبی را در راستای تولید محتوای فاخر تشکیل دهیم. امیدوارم در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد تولید آثار بسیار موثر و خوب از شبکه نوجوانان انقلابی باشیم.

فضای رویداد “یک صدا ایران” در دست دانش‌آموزان

معاون فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بیان کرد: فضای رویداد “یک صدا ایران” در دست دانش‌آموزان است. هدف ما این است که دانش‌آموزان، خود را از درون کشف کنند و زمان فعلی را بشناسند.

وی در تشریح روند برگزاری این رویداد، تصریح کرد: افتتاحیه این رویداد در ۲۰ مهرماه طی مراسمی برگزار شد. و پس از اتمام مراسم افتتاحیه تیم‌های شرکت کننده در محل‌های تعیین شده که در مجموعه حوزه هنری وجود دارد، مستقر خواهند شد. اساتید تسهیل‌گر و مربی‌های رسانه‌ای در حوزه‌های مختلف همراه این تیم‌ها خواهند بود. این کار به منظور آن است تا بوم ایده‌‌پردازی آن‌ها تکمیل شود و پس از تایید فرایند اصلی که تولید محصول است، به صورت رسمی شروع شود.

وی خاطرنشان کرد: تولیدات به شدت اهمیت دارد و نباید هیچ لحظه‌ای از این رویداد را از دست داد. هر اثری که تولید شود قطعا برای ما دارای ارزش و اهمیت است.

حمایت از تولید آثار بعدی

عظیمی در پایان گفت: روز جمعه، ۲۲ مهرماه مراسم اختتامیه این رویداد برگزار خواهد شد.  پس از تحویل تمامی آثار به داوران از بین تمامی تیم‌های شرکت کننده، در روز اختتامیه ۱۰ تیم برتر انتخاب می‌شوند. سپس از آن‌ها تقدیر و تشکر به عمل می‌آید و برای تولید اثرهای بعدی، حمایت های لازم از آن‌ها انجام خواهد شد.

در ادامه این مراسم محمدصادق باطنی، مدیر شبکه امید و محمدحسین ساعی، رئیس دانشگاه سوره به صورت مجزا در جمع پسران و دختران شرکت کننده این رویداد به سخنرانی پرداختند.

, , , ,
دومین جشنواره «فرفره» مهلت ارسال آثار را تمدید کرد
وزیر آموزش و پرورش مردم را برای حضور در «پویش همه حاضر»‌ دعوت کرد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.