فراخوان بیست‌ونهمین دو سالانه تصویرگری براتیسلاوا

بیست‌و‌نهمین دو سالانه تصویرگری براتیسلاوا ۲۰۲۳ با انتشار فراخوان همکاری از ناشران و تصویرگران کتاب کودک و نوجوان برای شرکت در این مسابقه دعوت کرد.

فرصت ارسال آثار تا ۲۰ بهمن

 

براتیسلاوا

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک؛ ناشران و تصویرگران کتاب کودک و نوجوان برای شرکت در بیست‌ونهمین دوسالانه تصویرگری براتیسلاوا ۲۰۲۳ تا ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ فرصت دارند آثار (۱۰ تصویر) خود را به موزه ملی هنر و ادبیات کودک کانون پرورش فکری کودک و نوجوان تحویل دهند.

جمع‌آوری آثار تصویرگری ناشران ایرانی به منظور بررسی و انتخاب ۱۵ تصویرگر برتر و معرفی به دوسالانه تصویرگری براتیسلاوا ۲۰۲۳ را توسط امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز شده است.

 

بر اساس این خبر، داوری این آثار پس از پایان مهلت اعلام شده آغاز می‌شود تا آثار ۱۵ تصویرگر برتر انتخاب و برای رقابت با تصویرگران سایر کشور‌های جهان به دوسالانه تصویرگری براتیسلاوا ارسال شود.

 

جزئیات جشنواره دوسالانه تصویرگری براتیسلاوا ۲۰۲۳

 

بر اساس فراخوان دوسالانه تصویرگری براتیسلاوا ۲۰۲۳، هر تصویرگر می‌تواند در نهایت ۱ یا ۲ کتاب چاپ‌شده (حداکثر ۱۰ تصویر) را در این مسابقه شرکت دهد.

همچنین تصویرگرانی که برای بار اول در این نمایشگاه شرکت می‌کنند می‌توانند آثار خود را که از پنج سال گذشته تاکنون به تصویر کشیده‌اند و تصویرگرانی که پیشتر در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند آثاری را که پس از اول ژانویه ۲۰۲۱ خلق کرده‌اند را در این مسابقه شرکت دهند، ضمن این‌که تصویرگران باید ملیت همان کشور را داشته باشند.

آثار اصلی به همراه دو نسخه از هر کتاب باید از طرف ناشر، تصویرگر به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان نمایندگی این جشنواره در ایران ارسال شود.

 

یک جایزه ۳ هزار دلاری و ۵ جایزه هزار و پانصد دلاری!

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک؛جوایز این دوره از جشنواره جایزه بزرگ به ارزش ۳ هزار دلار، پنج سیب طلایی (هر کدام به ارزش یک‌هزار و ۵۰۰ دلار) و پنج مدال BIB (هر کدام به ارزش یک‌هزار دلار) اعلام شده است، همچنین برنده جایزه اول این جشنواره می‌تواند در نمایشگاه بعدی BIB به‌صورت مستقل شرکت کند و آثار خود را به نمایش بگذارد و در سال آینده نیز با حمایت BIB نمایشگاه شخصی از آثار تصویرگری خود برپا کند.

 

انتهای پیام//

, , , ,
تشدید تعداد مبتلایان نوعی ویروس تنفسی در کودکان آمریکایی
آثار ۴ دهه سینمای کودک در موزه سینمای ایران به نمایش گذاشته می‌شود

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.