دوازدهمین همایش ملی روانپزشکی کودک و نوجوان در اصفهان برگزار می شود

اصفهان از ۲۵ آبان‌ماه میزبان دوازدهمین همایش سالانه کشوری روانپزشکی کودک و نوجوان با تمرکز بر جنبه‌های اجتماعی سلامت روان است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، دبیر علمی همایش روانپزشکی کودک و نوجوان با اشاره به تمرکز این همایش سالانه به جنبه‌های مختلف اجتماعی از جمله کودکان کار، اعتیاد، مهاجرت کودکان و پناهندگی آن‌ها گفت: ۱۲ مقاله برای شرکت در این همایش پذیرش شده که از این تعداد ۶ مقاله به صورت پوستر و ۶ مقاله به صورت سخنرانی ارائه می‌شود.

دکتر افسانه کرباسی شایع‌ترین اختلال روانی در کودکان و نوجوانان را بیش فعالی بیان کرد. وی افزود: اختلالات روانی در کودکان و نوجوانان چند فاکتوری است که این فاکتور‌ها به سه دسته خانوادگی، ژنتیکی و ابعاد روانی بر می‌گردد.

وی گفت: گروه‌های هدف همایش شامل روانپزشکان کودک و نوجوان، روانپزشکان، روانشناسان، متخصصان مغز و اعصاب کودکان، متخصصان کودکان، مشاوران، کاردرمانگران، گفتاردرمانگران، روانپرستاران و سایر گروه‌های مرتبط هستند.

دوازدهمین همایش سالانه کشوری روانپزشکی کودک و نوجوان ۲۵ تا ۲۷ آبان در مرکز همایش‌های بین المللی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود.

, , , , ,
وزیر آموزش‌وپرورش:روش‌های بازدارنده کارساز نیست
مشاور وزیر: حفاظت و صیانت از دانش آموزان در اولویت اول است

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.