درخشش کودکان ایرانی در مسابقه بین‌المللی نقاشی هیکاری ژاپن

اعضای مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بیست‌ونهمین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان انجمن هیکاری ژاپن در سال‌های ۲۰۲۱ موفق به کسب جایزه شدند. درخشش کودکان ایرانی در مسابقه بین‌المللی نقاشی هیکاری ژاپن  چشمگیر بود.

درخشش کودکان ایرانی در مسابقه بین‌المللی نقاشی هیکاری ژاپن به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک، از میان ۹۹۹۸ اثر از ۵۰ کشور جهان، ۱۷ نفر از اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موفق به کسب جایزه و دیپلم افتخار از مسابقه هیکاری ژاپن شدند.

در این میان سه عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون دیپلم افتخار نشان نقره گرفتند. همچنین چهار عضو دیگر دیپلم افتخار و نشان برنز و همچنین ۱۰ عضو کانون پرورش فکری نیز موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.

مهرناز حسینی ۶ساله از قاین خراسان جنوبی، نازنین بیاتی ۷ساله از همدان و کیمیا موسوی۱۰ساله از تبریز، دیپلم افتخار نشان نقره را به دست آوردند.

همچنین پارمیس خاجویی ۶ساله از بهبهان ،ضحا ربانی ۶ساله از فامنین استان همدان، رادین کریمی ۷ساله از تهران و فاطمه محمدی ۱۰ساله از قهدریجان اصفهان نیز دیپلم افتخار نشان نقره بیست‌ونهمین مسابقه هیکاری ژاپن را از آن خود کردند.

شهراد روان‌شادی ۶ساله از بهبهان، شاهین امیری ۶ساله از تهران و امیرعلی تقوی‌فرد ۶ساله از لارستان استان فارس، موفق به کسب دیپلم افتخار شدند. همچنین پرناز گودرزی ۷ساله از کرمانشاه، یسنا عمادی ۸ساله از شیرین‌سو استان همدان، شیدا رضایی ۹ساله از گلپایگان استان اصفهان، ستاره شاویسی ۱۱ساله از کرمانشاه، مشکات الهیان ۱۲ساله از تفرش استان مرکزی، شادی حسینی ۱۴ساله از مشهد و آتنا صفوتی ۱۵ساله از بندرانزلی دیپلم افتخار این رویداد هنری را کسب کردند.

کشف و پرورش استعدادهای هنری و ادبی

درخشش کودکان ایرانی در مسابقه بین‌المللی نقاشی هیکاری ژاپن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال ۳۱۶ اثر در بیست‌ونهمین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان انجمن هیکاری ژاپن ۲۰۲۱ شرکت کرده است.

کشف و پرورش استعدادهای هنری و ادبی کودکان و نوجوانان از طریق برپایی کارگاه‌های هنری و ادبی یک از مهم‌ترین وظایف کانون پرورش فکری است.

کارگاه‌های هنری کتاب‌خانه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور زیر نظر مربیان متخصص و آموزش‌دیده کانون اداره می‌شود.

همه‌ساله تعداد زیادی از این کودکان در مسابقه‌های معتبر بین‌المللی در کشورهای مختلف جهان موفق به دریافت جایزه می‌شوند.

,
پیشگیری از اختلالات عصبی شناختی سالمندان
اختتامیه جشنواره استعدادیابی عکاسی «نونگاه» برگزار شد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.