دختر جهرمی برنده سیمرغ بلورین جشنواره ملی سیمرغ سخن شد

آیسا پارپایی دختر قصه‌گوی جهرمی، سیمرغ بلورین جشنواره ملی سیمرغ سخن در بخش قصه‌گویی را از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک ، جشنواره ملی سیمرغ سخن در بهمن ماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی برگزار گردید. این جشنواره در دو بخش مجری‌گری و قصه‌گویی در رده‌های خردسال و کودک و نوجوان برگزار شد. هدف از برگزاری این همایش کشف استعدادهای نو در بین کودکان و نوجوانان سخنور، سخنران و علاقه مند به اجراهای صحنه ای و مجری گری عنوان شده است.

۴۰۰ نفر شرکت‌کننده از سراسر کشور در این جشنواره شرکت کردندکه ۱۵۰ نفر از ۸۳ شهرستان کل کشور به مرحله پایانی راه یافتند. این مرحله در شهر قزوین برگزار شد. علی فروتن بازیگر و فعال حوزه کودک، مهدی آقابیگی مجری و گوینده و داوران مطرح دیگر این مسابقه را داوری  کردند.

از بین ۱۵۰ نفر شرکت‌کننده در مرحله نهایی از شهرهای مختلف کشور، «آیسا پارپایی» دختر جهرمی سیمرغ سخن در بخش قصه‌گویی و در رده کودک، سیمرغ بلورین جشنواره را کسب نمود.

نفرات منتخب سیمرغ بلورین بخش «قصه گویی» به ترتیب رده های سنی به این شرح مشخص شدند.

منتخبان بخش قصه گویی خردسال:

نورا ذاکری، پارسا چگینی، فاطمه زهرا عنایت، یاسمین اردمه، مهسا اسدیان، مهرسا افتخاری.

نفرات منتخب بخش قصه گویی کودک:

محیا ملکیان، مهرداد کاظمی، سارینا رحمانی، آیسا پارپایی، محیا کربلایی، نیکی وادیزاده.

نفرات منتخب بخش قصه گویی نوجوان: 

رکسانا کشاورز، محدثه طاهری، سما سهرابی، طهورا غنی زاده، یکتا رحمانی، مبینا رجبی.

در این همایش نفرات منتخب سیمرغ بلورین بخش مجری گری به ترتیب رده های سنی به این شرح اعلام شدند:

در بخش مجری گری خردسال:

مهرسا قاسمیان، یکتا حیدری، حنانه سادات میرنیام، فاطمه زحمتکش، محمدرضا پیرای و دنیاغضنفرپور.

نفرات منتخب بخش مجری گری کودک:

محیا ملکیان، علی صادقی، پارمیس قاسمی، شاهرخ دریکوندی، ایریانا طاهرخانی، بهار عربی و محمد اسفندیاری، شیرین کریمی.

افراد منتخب بخش مجری گری نوجوان:

فاطمه هوشمند، زهرا حق وردیلو، امیر ورسه ای، تینا صیفی، فاطمه نجارها، ملینا احمدی و مهشید اسلامی.

نفرات برتر بخش «قصه گویی» به ترتیب رده های سنی به این شرح معرفی شدند:

در بخش قصه گویی خردسال:

نفر اول سنا طهماسیان ،نفر دوم النازصمصامی و نفر سوم نگارلامعی.

نفرات برتر بخش قصه گویی کودک:

نفر اول: مائده غریب نواز نفر دوم: لیانا جبارزاده و نفر سوم: آیریانا طاهرخانی

نفرات برتر بخش قصه گویی نوجوان:

نفر اول طناز رئوفی نژاد ، نفر دوم هانیه نصیری و نفر سوم زینب آخوندی.

همچنین افراد برگزیده سیمرغ بلورین بخش« قصه گویی» به ترتیب رده های سنی به این شرح معرفی شدند:

نفرات منتخب بخش قصه گویی خردسال:

نورا ذاکری، پارسا چگینی، فاطمه زهرا عنایت، یاسمین اردمه، مهسا اسدیان، مهرسا افتخاری.

افراد منتخب بخش قصه گویی کودک:

محیا ملکیان، مهراد کاظمی کیا، سارینا رحمانی، آیسا پارپایی، محیا کربلایی و نیکی وادیزاده.

نفرات منتخب بخش قصه گویی نوجوان:

رکسانا کشاورز، محدثه طاهری، سما سهرابی، طهورا غنی زاده، یکتا رحمانی و مبینا رجبی.

, , , ,
نکوداشت مرضیه برومند و رضا فیاضی در فرصت کودکی
تعارضی بین تجاری سازی و مسئولیت اجتماعی وجود ندارد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.