خدمت مستمر و موثر بهزیستی به بیش از ۷ میلیون مخاطب

رئیس سازمان بهزیستی در نشست علمی – تخصصی مدیران ارشد ستادی و استانی سازمان بهریستی کشور بر خدمت‌رسانی مستمر و موثر این سازمان به بیش از ۷ میلیون مخاطب تاکید کرد.

برگزاری نشست تخصصی مدیران ارشد ستادی و استانی سازمان بهریستی

 

بهزیستیبه گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک، نشست علمی – تخصصی مدیران ارشد ستادی و استانی سازمان بهریستی کشور با حضور وزیر کشور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان بهزیستی کشور روز سه شنبه ۱۷ آبان‌ماه در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.

علی محمد قادری، رئیس سازمان بهزیستی در آغاز این نشست، اظهار کرد:
آنچه در سازمان بهزیستی مطرح است، خدمت مستمر و موثر به جامعه ایرانی است که بیش از ۷ میلیون مخاطب دارد.‌

وی در ادامه افزود:
سازمان بهزیستی به عنوان میراث ارزشمند شهید دکتر فیاض بخش توفیق دارد که علاوه بر حفظ کرامت نفس و عزت درخصوص جامعه هدف، تمام اهتمام خود را برای از کار انداختن موتور تولید فقر، معلولیت و ایجاد محدودیت به دلیل آسیب‌های اجتماعی به کار گیرد.

قادری با اشاره به برگزاری این نشست و حضور وزیر کشور، گفت:
برای اولین بار در دولت سیزدهم بر آن شدیم تا این گردهمایی را میان مدیران به عمل آوریم. از دکتر وحیدی، وزیر محترم کشور بابت حضورشان در این نشست تشکر میکنم. در دو دهه فعالیت من در این سازمان این اولین بار است که شاهدیم وزیر کشور دولت در چنین نشست‌ هایی حضور پیدا میکند که این خود حاکی از انقلابی بودن دولت جدید است و ما مفتخریم که حضور وزیر کشور را در این نشست داریم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان سخنان خود با اشاره به وضعیت کنونی کشور، اظهار کرد:
در برهه حساس کنونی کشور که نیاز است دغدغه محرومان و مستضعفان بیش از پیش شنیده شود و البته کوشش شبانه روزی مسئولان دولت مردمی، آلام جامعه هدف را بشنود، مفتخریم با بهره‌مندی از ظرفیت‌های جوانان انقلابی این سازمان، در کنار هنرمندی و هنرورزی نخبگان و پیشکسوتان این سازمان، مسیر روشن خدمت به بهترین خلق خدا را پیش بگیریم.

 

تفاهم‌نامه همکاری ساخت مسکن مددجویان بهزیستی 

 

شایان ذکر است، در لحظات پایانی این نشست تفاهم‌نامه همکاری ساخت مسکن مددجویان بهزیستی با قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه (کوثر) به دست علی محمد قادری، رئیس سازمان بهزیستی کشور و سردار سید ضیاءالدین حزنی، معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انعقاد شد.

 

انتهای پیام//

, , , ,
مشکل مهمی در حوادث اخیر در مدارس نداشتیم/ در برخی مدارس اندک مشکلی بود که رفع شد
برگزاری نشست تخصصی مدیران ارشد ستادی و استانی سازمان بهریستی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.