وقتی ما نیستیم روی صحنه مرکز تئاتر کانون می‌رود

نمایش «وقتی ما نیستیم» به کارگردانی داود زارع از ۲۳ مرداد در  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون فکری کودکان و نوجوانان، نمایش «وقتی ما نیستیم» به نویسندگی نرگس اصغری و کارگردانی داود زارع از ۲۳ مرداد روی صحنه مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌رود.

این اثر نمایشی که ویژه مخاطبان کودک و نوجوان است به اتفاق‌ها، رخدادها، آمال و آرزوهای دانش‌آموزان می‌پردازد.

داستان این نمایش از روزی آغاز می‌شود که تعدادی دانش‌آموز قبل از شیوع بیماری کرونا، در آخرین روز هفته با خوشحالی از مدرسه به خانه می‌روند تا برای اردویی که هفته آینده مدرسه در نظر گرفته، حاضر شوند. اما اتفاق تازه‌ای رخ می‌دهد …

داوود زارع کارگردان این نمایش، درباره اهمیت اجرای این نمایش برای مخاطبانش یادآور شد: مدرسه بزرگترین جامعه بچه‌هاست. در مدرسه هم مثل هر جای دیگری، غم، غصه، خوشحالی، امید و ناامیدی وجود دارد. نیاز است بزرگترها محیط مدرسه را برای بچه‌ها امن، شاداب و دوست‌داشتنی کنند. این محیط شاداب باعث می شود کودکان و نوجوانان بتوانند در محیطی سالم و امن برای آینده تربیت و پرورش پیدا کنند.

وی افزود: در نمایش «وقتی ما نیستیم» به موانع و مشکلات زندگی افراد اشاره می شود. افرادی همچون ناظم، خانواده سرایدار مدرسه، دانش‌آموزان و معلم انشا که در تلاش هستند مشکلاتشان را با کمک هم برطرف کنند. ما در این نمایش با انتقادهایی، خواستار شرایط بهتری برای بچه‌ها در مدرسه هستیم.

هنرمندان تئاتر وقتی ما نیستیم 

رومینا و سارینا ابراهیم‌زاده، ثنا استیری، رومینا باقی‌فر، ریحانه زارع، تینا شریف‌زاده، شایان شیخ‌موگویی از هنرمندان اصلی این نمایش هستند. همچنین باران صفدری، مائده غلامی، آنیتا قاسم، پرنیان ماندنی، مرسا مشقتی و نیما نظری در نمایش وقتی ما نیستیم به دایفای نقش می پردازند.

حسن دولت‌آبادی  مشاور و داود زارع  طراح صحنه و انتخاب موسیقی این نمایش هستند. محمدرضا شاملوفرد طراح نور، شیما محترمی طراح لباس و شیدا نوری و زهرا بخشنده به عنوان طراح پوستر و بروشور با این نمایش همکاری می‌کنند.

دستیار کارگردانی این نمایش را زهرا بخشنده، منشی صحنه را فاطمه‌سادات حسینی، ساخت تیزر و افکت را مرکز تئاتر توانش، عکاسی را اختر تاجیک، ساخت دکور را مهران رحمتی و ساخت فیلم را بهزاد زهرایی بر عهده دارند.

نمایش «وقتی ما نیستیم» از روز ۲۳ مرداد همه روزه به جز شنبه‌ها ساعت ۱۸ در سالن بوستان مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر روی صحنه می‌رود.

, , ,
باشگاه پرستاران بچه، به کارلا و سه وروجک رسید
بازی موبایلی حروف‌چین به‌روزرسانی شد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.