فصل جدید «باغ شادونه» با محوریت آموزش مهارت‌های کودکانه روزهای زوج حوالی ساعت ۱۵:۱۵ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

به گزارش پایگاه تخلیلی خبری آزنیک، در فصل جدید «باغ شادونه» در هر قسمت ماجراهای مختلفی اتفاق می‌افتد که ضمن ایجاد نشاط و شادی برای کودکان پیام‌های آموزشی، اخلاقی، فرهنگی و مهارت‌آوری دارد. فصل جدید  برنامه کودک «باغ شادونه»، بازگشت «خاله شادونه» و ملیکا زارعی به شبکه دو است.

بازگشت خاله شادونهدر خلاصه داستان این فصل از برنامه آمده: «خاله شادونه نامه‌ای به دستش می‌رسد که طی آن متوجه می‌شود باغ شادونه در خطر است. او بعد از ماجراهایی خود را به باغ شادونه می‌رساند.

اوستا گلاب باغبان و حافظ باغ در تلاش است محلی را فراهم کند تا بچه‌ها در آن ضمن آموزش مهارت‌های کودکانه در محیطی زیست کنند که عاری از هرگونه آلودگی باشد.»

سری جدید «باغ شادونه» در ۵۲ قسمت ۳۵ دقیقه طراحی و ساخته شده است.

این برنامه کاری است از گروه کودک و نوجوان شبکه دو به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر ذاکری. کارگردان این برنامه فروزان زاهدبیگی و سردبیر آن اسدالله اعلایی است. مهرداد مصلحی در فصل جدید بعنوان بازیگر حضور دارد و اجرای آن برعهد ملیکا زارعی است. بازگشت خاله شادونه با فصل جدید باغ شادونه را می توانید در روزهای زوج حوالی ساعت ۱۵:۱۵ از شبکه دو سیما ببینید. بازپخش این برنامه روزهای زوج حوالی ساعت ۹:۴۵ خواهد بود.

, , , , ,
اسباب بازی های مناسب و باکیفیت برای بچه ها نداریم
خودزنی در نوجوانی را یک بحران جدی در نظر بگیرید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.