حمایت از بازی‌سازان حوزه کودک و نوجوان در طرح ملی «سکو»

بازی‌سازان بازی‌های موبایلی حوزه کودک و نوجوان با اجرای طرح ملی «سکو» مورد حمایت قرار می‌گیرند.

طرح ملی حمایت از کسب و کارهای خرد فعال در حوزه کودک با نام «سکو» 

 

سکوبه گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک، طرح ملی حمایت از کسب و کارهای خرد فعال در حوزه کودک با نام «سکو» با همکاری صندوق پژوهش و فناوری سپهر و حوزه هنری کودک و نوجوان و مشارکت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اجرا می‌شود.

این طرح در راستای حمایت از تولیدات و تقویت کسب و کارهای داخلی و به منظور فعال‌سازی مراکز فرهنگی هنری کودک و نوجوان اجرا می‌شود و بازی‌سازان بازی‌های موبایلی حوزه کودک و نوجوان نیز می‌توانند با ثبت‌نام و ارسال طرح‌نامه خود در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه مورد حمایت طرح «سکو» قرار گیرند.

متقاضیان می‌توانند با سرفصل‌هایی همچون تکمیل و ارتقا محصولات در موضوعات مورد حمایت، توسعه زیرساخت تولید محصولات در موضوعات مورد حمایت، تولید محصولات و خدمات در موضوعات مورد حمایت، مورد حمایت طرح سکو قرار گیرند.

قالب‌های مورد حمایت این فراخوان شامل ساخت اپلیکیشن‌های تعاملی کودک و نوجوان، بازی‌های موبایلی و دیجیتال کودک و نوجوان، تولید و ساخت هدایای کودک، تولید و ساخت بازی‌های کودک و نوجوان، طراحی بازی‌های رومیزی و ساخت عروسک‌های بازی و نمایشی است.

همچنین متقاضیان برای شرکت در فراخوان سکو می‌توانند پس مطالعه شرایط از کانال‌های ارتباطی مجموعه در پیام رسان‌های ایتا، بله و روبیکا به آدرس اینترنتی @sakko_ir و یا از طریق سامانه صندوق سپهر به نشانی www.irsakko.ir ثبت‌نام و تا تاریخ ۳۰ آذر طرح نامه خود را در موضوعات مطروحه ثبت کنند.

پس از داوری بر اساس ضوابط اعلامی، و با نظر هیئت داوران و اولویت بندی متقاضیان و کسب و کارها، تسهیلات در قالب قرض‌الحسنه تا سقف ۵ میلیارد ریال، سرمایه در گردش به ارزش ۳ میلیارد ریال و وام تا سقف یک میلیارد ریال ارائه می‌شود.

 

انتهای پیام//

, , , , ,
برگزاری نمایش «ننه سرما» با حضور ۱۰۰ کودک کار
غربالگری بینایی ۳۰ هزار کودک زنجانی در سال جاری

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.