تلاش برای تولید اولین واکسن کرونای کودکان در ایران

 

 فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا دراولین همایش ملی آسیب شناسی و مداخلات روانشناختی و اجتماعی کرونا از وضعیت تولید واکسن کرونا برای کودکان زیر پنج سال درایران و جهان گفت.

به گزارش پایگاه تحلیل خبری آزنیک، محمدحسین سپهر درباره لزوم اقناع جامعه برای تزریق واکسن کرونا گفت: اساتید، پزشکان و اصحاب پژوهشی باید محاسن تزریق این واکسن را در کنار معایب عدم تزریق آن به صورت شفاف به مردم ارائه کنند. اگر آمار مطالعات واکسیناسیون جهانی و داخلی را به صورت دقیق ارائه کنیم، مردم همکاری های لازم را انجام خواهند داد.

وی در ادامه درخصوص مجوزهای تزریق واکسن توسط سازمان های بین المللی گفت: در شرایط اضطراری حتی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کشورها  (CDC) نیز به منافع تزریق واکسن آگاه هستند و از خطرات عدم تزریق آن اطلاعات کافی دارند.

 فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا اظهارکرد: بی شک واکسن ها عوارضی هم با خود به همراه دارند. افراد با اشراف بر این عوارض آگاهانه برای تزریق واکسن خود و فرزندانشان تصمیم گیری می‌کنند.

محمدحسین سپهر در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری آزنیک درخصوص وضعیت تولید واکسن کرونا برای کودکان زیر پنج سال توضیح داد: در داخل کشور هم مانند تمام دنیا هنوز برای کودکان زیر پنج سال واکسنی تولید نشده است. مطالعات لازم توسط گروه های واکسن ساز در داخل کشور ما ادامه دارد و انشاالله و به یاری خدا سعی می کنیم اولین واکسن کرونا برای کودکان زیر پنج سال را در کشور تولید کنیم.

, , ,
خدمات روانشناسی یک کالای لوکس نیست
طراحی بسته های توانبخشی شناختی برای کودکان با نیازهای ویژه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.