توقف کلیله و دمنه و سکوت مرضیه برومند

«کلیله و دمنه» از آن دست پروژه‌های شبکه نمایش خانگی است که از همان ابتدا با دشواری‌هایی برای پخش مواجه شد. چندباری خبر توقف پخش این سریال منتشر شد و در نهایت هم نیمه‌کاره رها شد.

تهیه‌کننده می‌گوید: «کلیله و دمنه» تمام شده است و توقف یک‌باره‌ معنی ندارد اما کارگردان نظر دیگری دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل خبری آزنیک به نقل از ایسنا،مرضیه برومند ـ کارگردان باسابقه مجموعه‌های عروسکی ـ که پیشتر تولید سریال‌هایی چون خونهٔ مادربزرگه، قصه‌های تابه‌تا و مدرسه موش‌ها را بر عهده داشته است، تاکید می‌کند که سریال شهرک کلیله و دمنه به دلایل متعددی نیمه‌کاره مانده است و قرار هم نیست ادامه‌ آن ساخته شود.

برومند که فعلا تمایلی ندارد درباره دلایل این اتفاق توضیح بیشتری بدهد، صحبت درباره‌ آن را به زمانی دیگر موکول کرد.

«شهرک کلیله و دمنه» یک مجموعه نمایشی ایرانی در ژانر عروسکی و خانوادگی به نویسندگی کوروش نریمانی، کارگردانی مرضیه برومند و تهیه‌کنندگی سید مصطفی احمدی است. این مجموعه روزهای جمعه از اردیبهشت ۱۴۰۱ در پلتفرم فیلم‌نت منتشر شد.

این سریال اولین پروژه‌ای بود که مرضیه برومند برای شبکه نمایش‌خانگی کار کرد.

در مقطعی پویشی با عنوان «مجموعه نمایشی شهرک کلیله و دمنه بازبینی شود» از سوی برخی کاربران در فضای مجازی به راه افتاد. این کاربران فضای مجازی به دلیل  ارائه‌ محتواهای آموزشی نادرست در این مجموعه برای کودکان، خواستار جلوگیری از پخش آن شده بودند.

حتی در همان زمان خبرهایی درباره توقف پخش سریال عروسکی «کلیله و دمنه» منتشر شد. بعد از پخش این اخبار  سید مصطفی احمدی، تهیه‌کننده این خبر را نادرست خوانده بود.

, , ,
برترین پونی سواران کشور در یزد معرفی شدند
وزیر آموزش و پرورش: آموزش آنلاین بعنوان مکمل در کنار آموزش حضوری باقی خواهد ماند

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.