توزیع 3 هزار دست پوشاک میان خانواده های نیازمند

به مناسبت روز جهانی کودک و با حمایت بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی وهمچنین حمایت های مردمی ، تعداد 3 هزار دست پوشاک به خانواده های نیازمند اهدا شد.

دکتر مصطفی راستینه رئیس بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی در این باره به خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری آزنیک گفت:

تمامی پوشاکی که امروز توزیع شد، با همکاری سازمان بهزیستی تهران و سازمان املاک تملیکی توسط یکی از خیرین محترم، آقای خان احمد لو تهیه شده است. این 3 هزار دست پوشاک به گروه های جهادی و موسساتی که در این حوزه ها فعالیت می کنند، جهت توزیع در میان خانواده های نیازمند، تحویل داده شد.

دکتر راستیه  در ادامه درباره فعالیت های بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی گفت: بنیاد پیشگری از آسیب های اجتماعی درحوزه آگاه سازی و ارتقاء سلامت  و درحوزه آموزش، یک دانشگاه پیشگیری است که باید در این حوزه ها با تمام توان در کنار دستگاه های دولتی و غیر دولتی وظایف خودش را انجام دهد.

سطوح پیشگیری 3 سطح دارد. سطح آگاه سازی، سطح مداخله و سطح توانمند سازی. با توجه به وجود مشکلات، در برخی مواقع ما مجبور هستیم علاوه بر سطح آگاه سازی در سطوح مداخله و توانمند سازی هم در کنار دیگر موسسات و دستگاه های دولتی قرار بگیریم.

در مراسم اهدا این پوشاک، ملیحه ستوده مدیرعامل موسسه حمایتی خانه کودک و خانواده نیز درباره  فعالیت های این موسسه گفت: این موسسه در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می کند.

موسسه حمایتی خانه کودک و خانواده در امور خیریه و پیشگیری از آسیب های اجتماعی، تعاملات و همکاری های وسیعی با بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی دارد. از جمله این همکاری ها، می توان به برنامه جامع در زمینه کارآفرینی برای مددجویان در آینده نزدیک اشاره کرد…

در ادامه شما را به دیدن مشروح این گفتگو ها دعوت می کنیم.

, , , , ,
گروه خونی جدید جان نوزادان را نجات می دهد
اسباب بازی های مناسب و باکیفیت برای بچه ها نداریم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.