توزیع ۴۷ هزار بسته کمک تحصیلی توسط کمیته امداد استان خوزستان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از توزیع ۴۷ هزار بسته کمک تحصیلی توسط این نهاد از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

توزیع بسته‌های کمک تحصیلی دانش‌آموزی با مشارکت شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب

 

کمک تحصیلیبه گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک، جمال شیبه در مراسم توزیع بسته‌های کمک تحصیلی دانش‌آموزی که با مشارکت شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در حاشیه شهر اهواز برگزار شد، اظهار کرد:

کمیته امداد خوزستان این افتخار را دارد که به ۵۴ هزار دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت خود، خدمات حمایتی ارائه می‌دهد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان در ادامه افزود:

امسال از ابتدای شروع سال تحصیلی با مشارکت و کمک‌های خیرین و مراکز نیکوکاری و مجموعه‌های استانی، موفق شدیم قریب به ۴۷ هزار بسته لوازم‌التحریر را بین دانش‌آموزان توزیع کنیم.

وی با بیان اینکه به ازای هر دانش‌آموز تحت پوشش نیز مبلغی برای تامین هزینه‌های کتاب درسی و پوشاک مدارس تامین شده است، بیان کرد:

امروز هم با مشارکت مجموعه نفت ۱۰ هزار بسته کمک تحصیلی شامل نوشت‌افزار و کیف و… میان دانش‌آموزان مناطق محروم با اولویت مناطق حوزه استحفاظی نفت و تاسیسات نفتی توزیع شد که جای تقدیر دارد.

شیبه در ادامه افزود:

در کمیته امداد معتقد هستیم یکی از مصادیق بارز در زمینه توانمندسازی خانواده‌ها، شناسایی و حمایت استعدادهای تحصیلی خانواده‌های تحت پوشش است تا از این طریق کمک کنیم هیچ دانش‌آموزی به خاطر نداشتن هزینه‌های تحصیلی از درس و تحصیل محروم نشود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان با اشاره به آینده این دانش آموزان، اظهار کرد:

قطعا این دانش‌آموزان در آینده ضمن اینکه در جامعه افرادی تاثیرگذار خواهند بود، به خانواده‌های خود را هم به لحاظ معیشتی و فرهنگی کمک خواهند کرد و خوشبختانه این کار در کمیته امداد در حال انجام است.

 

تجهیز و ارتقای سطح کمی و کیفی آموزشی مناطق محروم

 

یاسین معتوکی، رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز نیز در خصوص اهدای بسته‌های حمایتی، گفت:

امروز به همت حوزه نفت و کمیته امداد خوزستان در کاری مشترک با آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز، در یکی از مناطق حاشیه و محروم برای اهدای بسته‌های حمایتی حاوی نوشت‌افزار حاضر شدیم؛ این بسته‌ها با همکاری مجموعه مناطق نفت‌خیز تهیه و میان دانش‌آموزان محروم اهدا شد.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز از همه ارگان‌ها و شرکت‌هایی که در جوار مناطق محروم مشغول فعالیت هستند، خواست در راستای ادای وظیفه مسئولیت اجتماعی، این کمک و همکاری را در بحث تجهیز و ارتقای سطح کمی و کیفی و توسعه فضاهای آموزشی مناطق محروم با آموزش و پرورش داشته باشند تا نتیجه مطلوب و اثربخش در گسترش عدالت آموزشی به دست آید.

 

انتهای پیام//

, , , , , , ,
امضا تفاهم‌نامه همکاری بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و مرکز ویروس‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی
امکان معاینه چشمی نوزادان نارس در بوشهر فراهم شد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.