رویداد توانمندسازی کوشا ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود

مدیر مرکز نوآوری و شتاب‌دهی جهاد دانشگاهی استان قم از برگزاری رویداد توانمندسازی کوشا ویژه کودکان و نوجوانان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک به نقل از ایسنا، یاسر شریفی، مدیر مرکز نوآوری و شتاب‌دهی جهاد دانشگاهی استان قم،با تأکید بر اهمیت توانمندسازی در حوزه کودکان و نوجوانان، عنوان کرد: به دلیل اینکه توانمندسازی کودکان و نوجوانان می‌تواند نقش مهمی در استقلال آن‌ها داشته باشد رویداد توانمندسازی کوشا ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این رویداد سبب ارتقا مهارت‌هایی مانند اعتماد به نفس، تحمل سختی‌ها، حل مسائل، خلاقیت، هوش خلاق، رهبری، تیم سازی و کار گروهی می‌شود.

شریفی با اشاره به اینکه از اهداف رویداد کوشا این است که کودکان بتواند استعدادهای خود را پرورش بدهند و خط شکن و نوآور باشند، اظهار کرد: تمرکز این رویداد بر روی مهارت‌های نرم، تمرین‌های عملی، کار گروهی، شبکه‌سازی سالم و مؤثر در بین کودکان و نوجوان با اولویت روحیه کارآفرینی است.

وی اضافه کرد: این رویداد، کودکان و نوجوانان را به سمت پرسش گری، کشف محیط پیرامون، ایجاد استقلال و تقویت روحیه اعتماد به نفس تشویق می‌کند.

مدیر مرکز نوآوری و شتاب‌دهی جهاد دانشگاهی استان قم بیان کرد: این رویداد یک ماهه برای دو گروه سنی کودک و نوجوان از سه شنبه ۱۸ مرداد و از ساعت ۸:۳۰ صبح در مجتمع ولایت قم آغاز می‌شود.

وی یادآور شد: این رویداد با همکاری مرکز نوآوری و شتاب دهی جهاد دانشگاهی استان قم، مرکز مشاوره شغلی و خدمات کارآفرینی جهاد دانشگاهی قم و کمیته امداد امام خمینی (ره) قم برگزار می‌شود.

, ,
راه‌اندازی اینترنت کودک و نوجوان در هفته دولت
کتاب جِنابِ سُفال منتشر شد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.