بازی موبایلی حروف‌چین به‌روزرسانی شد

بازی موبایلی «حروف‌چین» محصول اداره کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری به‌روزرسانی شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک به نقل از  کانون فکری کودکان و نوجوانان، بازی «حروف‌چین» را مصطفی کیوانیان طراحی کرده است.  حروف چین یک بازی موبایلی در بستر اندروید است. این بازی سعی می کند حافظه کاری و دایره لغات و اطلاعات عمومی و اشعاری که در حافظه دارید را به چالش می‌کشد.

این بازی در دسته بـازی‌های کلمات است و با گرافیکی ساده و جذاب شامل سه بخش حرفچین، شـرح‌چین و شعرچین است. حروف چین با استفاده از شعر و ادبیات و متون کهن سعی دارد در قالب بازی و سرگرمی، افراد را با این گنجینه  آشنا کند.

از ویژگی‌های این بازی می‌توان به  اجرای سه بازی متفاوت اما در کنار هم اشاره کرد. حروف چین گرافیک ساده، جذاب و زیبایی و حجم پایین و نصب یک مرحله‌ای دارد. استفاده از شعر و ادبیات و متون کهن فارسی، بیش از ۷۵۰ مرحله جذاب و رقابتی از دیگر مزیت های این بازی است.

همچنین چالش‌های متفاوت و رقابتی در حل مراحل بازی و سازگاری با تمامی دستگاه‌های اندروید، حروف چین را به یک بازی خوب برای کودکان و نوجوانان تبدیل کرده است.

این سبک بازی برای تعداد زیادی از افراد در سنین مختلف قابل اجرا و جذاب است و می‌تواند در حین بازی پیوندی بین نسل‌های مختلف برقرار کند.

بازی موبایلی «حروف‌چین» برای گروه سنی هفت سال به بالا از تولیدات اداره کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در سایت کافه بازار قابل دسترسی است

, , ,
وقتی ما نیستیم روی صحنه مرکز تئاتر کانون می‌رود
برای شخصیت‌های کارتونی بازارپردازی فرهنگی نشده است

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.