ایجاد شهر جهانی کودک در تهران

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: ایجاد شهر جهانی کودک در تهران در دستور کار کانون پرورش فکری و سازمان نوسازی شهر تهران قرار گرفته است.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سازمان نوسازی شهر تهران و کانون پرورش فکری

 

شهر جهانی کودکبه گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک، مهدی هدایت از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک سازمان نوسازی شهر تهران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد و اظهار کرد:

این تفاهم‌نامه با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها، امکانات و به منظور مشارکت و هم‌افزایی در تولید و عرضه مسکن، بین سازمان نوسازی شهر تهران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مبادله شده است.

 

شهر جهانی کودک در پایتخت

 

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با تأکید بر ضرورت مولدسازی و توسعه کانون‌های پروش فکری پایتخت، گفت:

در قالب این تفاهم‌نامه، ایجاد شهر جهانی کودک در تهران، تأمین مسکن مربیان کانون پروش کودکان، نوسازی ۳۲ مرکز فرهنگی هنری، استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بهسازی زمین‌های موجود کانون در سطح شهر تهران در دستور کار طرفین قرار گرفته است.

 

موضوعات اصلی تفاهم‌نامه

 

لازم به ذکر است، همکاری و مشارکت در ساخت و بهره‌برداری مجموعه‌های خدماتی (فرهنگی، هنری، آموزشی، تفریحی، فراغتی، تجاری و فضای سبز و باز) برای رشد و پرورش فکری و ذوقی کودکان و نوجوانان و کمک به شکوفایی استعداد‌های ایشان بر اساس ارزش‌ها و نظام تعلیم و تربیت اسلامی و همچنین همکاری و مشارکت در تولید واحد مسکونی در اراضی متعلق به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مناطق شهرداری تهران از مهمترین موضوعات این تفاهم‌نامه است.

 

انتهای پیام//

, , ,
برگزاری سی‌و‌پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان به میزبانی اصفهان
فعالیت ۱۵۰۰ باشگاه‌ سلامت اجتماعی نوجوانان با هدف آموزش مهارت‌های خودمراقبتی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.