انجمن حمایت از کودکان کار، مشق مهر را با کمک نیکوکاران می نویسد

اول مهر کودکان بسیاری به‌واسطه‌ شرایط گوناگون از تحصیل باز می‌مانند. کودکان کار نیز از جمله‌ این کودکان هستند که اگر حمایت و پشتیبانی نهادهایی چون انجمن همراه آنان نباشد در این گروه قرار می‌گیرند. انجمن حمایت از کودکان کار، مانند سال های گذشته، امسال نیز مشق مهر را با کمک نیکوکاران می نویسد.

به گزارش پایگاه تحلیل خبری آزنیک، «کمپین مشق مهر» که سابقه‌ چندین ساله در انجمن حمایت از کودکان کار دارد، گامی است با مشارکت افراد و سازمان‌ها تا بتواند یاریگر مفید و موثری برای کودکان کار باشد. تلاش این انجمن تمرکز بر نگهداشتن کودکان در مسیر آموزش است. هر چند این مسیر سخت و با هزینه‌های بیشتر همراه باشد.

انجمن حمایت از کودکان کار به صورت مردمی فعالیت می‌کند و هزینه‌های آن از سوی نیکوکاران تامین می‌شود. بر همین اساس در این کمپین داوطلبان حمایت از انجمن می‌توانند کمک‌های نقدی خود را  به نام انجمن حمایت از کودکان کار واریز کنند . کمپین مشق مهر هر ساله و در آستانه سال تحصیلی با کمک و یاری نیکوکاران و خیرین با مشارکت انجمن حمایت از کودکان کار ایران برگزار می شود.

انجمن حمایت از کودکان کار از سال ١٣٨١ تا کنون توانسته است خدمات حمایتی و آموزشی خود را به بیش از هزاران کودک کار ارایه کند.  در حال حاضر 1074 کودک مورد حمایت این انجمن قرار دارند.

دفتر ارتباطات انجمن حمایت از کودکان کار در تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد)، کوچه سوم، پلاک 17، واحد 2 واقع است. نیکوکاران و خیرین می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  88105127 021 تماس بگیرند.

 

,
100عنوان کتاب در حوزه اوتیسم و ناتوانی های جسمی در فرهنگسرای سلامت
برگزاری دومین چالش نوآوری توسط یونیسف و پارک فناوری پردیس

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.