آسمان دوست‌داشتنی آماده نمایش شد

پویانمایی «آسمان دوست‌داشتنی» به نویسندگی و کارگردانی امیر مهران تازه‌ترین تولید امور سینمایی کانون پرورش فکری آماده نمایش شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری آزنیک، این پویانمایی یک اثر درام  است که به موضوع جنگ می‌پردازد و زمان آن ۱۴ دقیقه و ۱۰ ثانیه است.

در خلاصه داستان «آسمان دوست‌داشتنی» آمده: «خلبان یک هواپیمای جنگی هر روز به بمباران شهرها می‌پردازد. او هر روز بعد از اتمام ماموریتش به نزد دختر کوچکش بازمی‌گردد.

دختر عاشق پرواز است و همواره از پدر می‌خواهد که او را با خود به آسمان‌ها ببرد.

اما پدر به‌دلیل خاطره‌ تلخ مرگ همسرش، هرگز آرزوی دخترش را برآورده نمی‌کند. جنگ هر روز به آنها نزدیکتر می‌شود. یک روز، حادثه‌ای زندگی آنها را برای همیشه تغییر می‌دهد.»

امیر مهران کارگردان این فیلم، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد کارگردانی انیمیشن است و از سوابق او می‌توان به مدیرعاملی آسیفای ایران، عضویت انجمن صنفی تبلیغات سینمای ایران، عضویت انجمن صنفی فیلمسازان انیمیشن ایران و عضویت هیات مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک متحرک اشاره کرد.

پویانمایی‌های «نهنگ سفید»، «مرد پروانه‌ای»، «شب گوسفند»، «روزنه»، «شهر خاموش» و «موج‌های گمشده» از دیگر تولیداتی است که توسط امیر مهران ساخته شده است.

پویانمایی «آسمان دوست‌داشتنی» تازه‌ترین تولید امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این پویانمایی برای گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال مناسب و آماده نمایش است.

, , ,
انتشار رمان های مردگان قلعه سیاه  و سفر در زمان با یک همستر
# تنهایی – نمیشه کمپبینی برای کمک به کودکیِ کودکان کار

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.